EBT156-15B1W Vishay Dale
ebt156.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
Packaging: Bulk
Gender: Female
Contact Finish: Tin
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 30
Pitch: 0.156" (3.96mm)
Read Out: Single
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.062" (1.57mm)
Termination: Solder
Contact Material: Copper Alloy
Number of Positions/Bay/Row: 15
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156, Packaging: Bulk, Gender: Female, Contact Finish: Tin, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 30, Pitch: 0.156" (3.96mm), Read Out: Single, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.062" (1.57mm), Termination: Solder, Contact Material: Copper Alloy, Number of Positions/Bay/Row: 15, Part Status: Active, Number of Rows: 2.