Продукція > VISHAY DALE > EBT156-18R2X-A9
EBT156-18R2X-A9 Vishay Dale
ebt156.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
Packaging: Bulk
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 36
Pitch: 0.156" (3.96mm)
Read Out: Single
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.062" (1.57mm)
Flange Feature: Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.140" (3.56mm) Dia
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: FLASH
Contact Material: Copper Alloy
Number of Positions/Bay/Row: 18
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156, Packaging: Bulk, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 36, Pitch: 0.156" (3.96mm), Read Out: Single, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.062" (1.57mm), Flange Feature: Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.140" (3.56mm) Dia, Termination: Solder, Contact Finish Thickness: FLASH, Contact Material: Copper Alloy, Number of Positions/Bay/Row: 18, Part Status: Active, Number of Rows: 2.