EBT156-22A2W Vishay Dale
ebt156.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
Packaging: Bulk
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 44
Pitch: 0.156" (3.96mm)
Read Out: Single
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.062" (1.57mm)
Termination: Solder Eyelet(s)
Contact Finish Thickness: FLASH
Contact Material: Copper Alloy
Number of Positions/Bay/Row: 22
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156, Packaging: Bulk, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 44, Pitch: 0.156" (3.96mm), Read Out: Single, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.062" (1.57mm), Termination: Solder Eyelet(s), Contact Finish Thickness: FLASH, Contact Material: Copper Alloy, Number of Positions/Bay/Row: 22, Number of Rows: 2.