EBW8518PNT-L100GB
EBW8518PNT-L100GB Welwyn Components / TT Electronics
tt electronics_05232019_EBW8518 Datasheet.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Planar Resistors - Chassis Mount 36W 100 micoOhm 2% WELDED 8518 AEC-Q200
на замовлення 110 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: thick film; 100uΩ; 36W; ±2%; 85x18x3mm; -65÷170°C, Operating temperature: -65...170°C, Power: 36W, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Type of resistor: thick film, Resistance: 0.1mΩ, Body dimensions: 85x18x3mm, Tolerance: ±2%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EBW8518PNT-L100GB Виробник : TT ELECTRONICS Category: Power resistors
Description: Resistor: thick film; 100uΩ; 36W; ±2%; 85x18x3mm; -65÷170°C
Operating temperature: -65...170°C
Power: 36W
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Type of resistor: thick film
Resistance: 0.1mΩ
Body dimensions: 85x18x3mm
Tolerance: ±2%