Продукція > DIV > EC24-100K
EC24-100K DIV
Виробник: DIV
Дроссель с аксиальными выводами (L=10uH +/-10%, I=0.37A, R=0.72 Ohm, Q=40@f=7.96MHz, F=22MHz, d=3mm, l=10mm, -20 to +100C).... Група товару: Індуктивності Корпус: 3x10mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 100 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис EC24-100K DIV
Дроссель с аксиальными выводами (L=10uH +/-10%, I=0.37A, R=0.72 Ohm, Q=40@f=7.96MHz, F=22MHz, d=3mm, l=10mm, -20 to +100C).... Група товару: Індуктивності Корпус: 3x10mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 100 шт.