Продукція > DIV > EC24-101K
EC24-101K DIV
Виробник: DIV
Дроссель с аксиальными выводами (L=100uH +/-10%, I=0.165A, R=3.5 Ohm, Q=50@f=2.52MHz, F=5.5MHz, d=3mm, l=10mm, -20 to +100C).... Група товару: Індуктивності Корпус: 3x10mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис EC24-101K DIV
Дроссель с аксиальными выводами (L=100uH +/-10%, I=0.165A, R=3.5 Ohm, Q=50@f=2.52MHz, F=5.5MHz, d=3mm, l=10mm, -20 to +100C).... Група товару: Індуктивності Корпус: 3x10mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.