Продукція > DIV > EC24-470K
EC24-470K DIV
Виробник: DIV
Дроссель с аксиальными выводами (L=47uH +/-10%, I=0.205A, R=2.3 Ohm, Q=50@f=2.52MHz, F=8.5MHz, d=3mm, l=10mm, -20 to +100C).... Група товару: Індуктивності Корпус: 3x10mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
Технічний опис EC24-470K DIV
Дроссель с аксиальными выводами (L=47uH +/-10%, I=0.205A, R=2.3 Ohm, Q=50@f=2.52MHz, F=8.5MHz, d=3mm, l=10mm, -20 to +100C).... Група товару: Індуктивності Корпус: 3x10mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.