EC24-471K
Код товару: 113823
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Індуктивності, дроселі > Індуктивності малопотужні вивідні
Написати відгук
Інші пропозиції EC24-471K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EC24-471K Виробник : DIV Дроссель с аксиальными выводами (L=470uH +/-10%, I=0.09A, R=11.6 Ohm, Q=60@f=796kHz, F=2.56MHz, d=3mm, l=10mm, -20 to +100C).... Група товару: Індуктивності Корпус: 3x10mm Од. вим: шт