Продукція > ABRACON > EC3600ETTS-11.0592M TR
EC3600ETTS-11.0592M TR ABRACON
Виробник: ABRACON
Standard Clock Oscillators Standard Clock Oscillator 11.0592MHz SMD 3.2mm x 5.0mm 100ppm -40 C to +85 C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук