Продукція > ABRACON > EC3600ETTS-14.7456M TR
EC3600ETTS-14.7456M TR ABRACON
EC36-1920405.pdf
Виробник: ABRACON
Standard Clock Oscillators Standard Clock Oscillator 14.7456MHz SMD 3.2mm x 5.0mm 100ppm -40 C to +85 C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук