EC4A12HM-E
EC4A12HM-E Cincon Electronics Co. LTD
Datasheet-EC4A-E-series.pdf
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: DC DC CONVERTER 12V 6W
Packaging: Tube
Features: SCP, UVLO
Package / Case: 24-DIP Module, 14 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 6W, Packaging: Tube, Features: SCP, UVLO, Package / Case: 24-DIP Module, 14 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1.