EC4AB12MS Cincon Electronics Co. LTD
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: LOW POWER DC-DC I/P:18-36VDC O/P
Packaging: Tube
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Package / Case: 24-SMD Module, 18 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.55" H (31.8mm x 20.3mm x 14.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 470mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 5.64 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 500 V
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW POWER DC-DC I/P:18-36VDC O/P, Packaging: Tube, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Package / Case: 24-SMD Module, 18 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.55" H (31.8mm x 20.3mm x 14.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 470mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 5.64 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 500 V, Standard Number: 62368-1.