EC5470-000 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=TTDS-026&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: WIRE MARKER PUSH ON 4.5MM YELLOW
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Type: Wire Marker, Push On
Cable Diameter: 0.114" ~ 0.185" (2.90mm ~ 4.70mm)
Size: 0.18" L (4.5mm)
Legend: W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRE MARKER PUSH ON 4.5MM YELLOW, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Type: Wire Marker, Push On, Cable Diameter: 0.114" ~ 0.185" (2.90mm ~ 4.70mm), Size: 0.18" L (4.5mm), Legend: W.