EC8108-000 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HSI NARROW
Packaging: Bulk
Color: Blue
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 0.50" W x 1.97" L (12.7mm x 50.0mm); Cable O.D. 0.28" ~ 0.43" (7.0mm ~ 10.8mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HSI NARROW, Packaging: Bulk, Color: Blue, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 0.50" W x 1.97" L (12.7mm x 50.0mm); Cable O.D. 0.28" ~ 0.43" (7.0mm ~ 10.8mm).