ECA-1AHG153
ECA-1AHG153 Panasonic Electronic Components
ABA0000C1215.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 15000UF 20% 10V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.476" (37.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15000 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.18 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.507 A @ 100 kHz
на замовлення 131 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 15000UF 20% 10V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.476" (37.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 15000 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.18 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.507 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції ECA-1AHG153
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECA-1AHG153 ECA-1AHG153 Виробник : Panasonic ABA0000C1215-1109177.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 15000UF 10V ELECT NHG RADIAL