ECA-1CEN100
ECA-1CEN100 Panasonic
ABA0000C1044-947503.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10UF 16V
на замовлення 3200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 16VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø5x11mm, Terminal pitch: 2mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 11mm, Diameter: 5mm, Operating current: 40mA, Service life: 1000h, Manufacturer series: GA.
Інші пропозиції ECA-1CEN100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECA1CEN100 ECA1CEN100 Виробник : PANASONIC EEAGA1V150.PDF Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 16VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø5x11mm
Terminal pitch: 2mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 11mm
Diameter: 5mm
Operating current: 40mA