ECA-1CHG102E
ECA-1CHG102E Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0026+ECA1CHG102E+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded Al Lytic Cap, Radial NHG Series, 105C 16VDC,1000uF,10x16 LS 5mm E-Form NCNR;RoHS;NoPb;NoReflow.
Інші пропозиції ECA-1CHG102E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECA-1CHG102E ECA-1CHG102E Виробник : Panasonic ABA0000C1215-1109177.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded Al Lytic Cap, Radial NHG Series, 105C 16VDC,1000uF,10x16 LS 5mm E-Form NCNR;RoHS;NoPb;NoReflow