ECA-1CKS470UB
ECA-1CKS470UB Panasonic Electronic Components
ECA-1CKS470UB%20_Spec.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 70 mA @ 120 Hz
на замовлення 1591 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: Radial, Can, Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 70 mA @ 120 Hz.