ECA-1EEN100 Panasonic
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 45 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 76.5 mA @ 10 kHz.
Інші пропозиції ECA-1EEN100
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
ECA-1EEN100 | Виробник : Panasonic Electronic Components |
товару немає в наявності |
Category: THT electrolytic capacitorsDescription: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 25VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm; ±20% Type of capacitor: electrolytic Mounting: THT Capacitance: 10µF Operating voltage: 25V DC Body dimensions: Ø5x11mm Terminal pitch: 2mm Tolerance: ±20% Operating temperature: -40...105°C Height: 11mm Diameter: 5mm Operating current: 45mA Service life: 1000h Manufacturer series: GA |