Продукція > CINCON > ECB40W18-72S05-ECRT
ECB40W18-72S05-ECRT
ECB40W18-72S05-ECRT Cincon
Cincon_08-30-2024_Datasheet-ECB40W18-EC-D-RT-P-series.pdf
Виробник: Cincon
DC/DC Converters - Chassis Mount 40W 10-160Vin 5V 8A
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук