Продукція > CINCON > ECB40W18-72S05-EDRT
ECB40W18-72S05-EDRT
ECB40W18-72S05-EDRT Cincon
Cincon_08-30-2024_Datasheet-ECB40W18-EC-D-RT-P-series.pdf
Виробник: Cincon
DC/DC Converters - Chassis Mount 40W 10-160Vin 5V 8A DIN
на замовлення 3 шт:
Написати відгук