ECC-A3D181JGE
ECC-A3D181JGE Panasonic Electronic Components
ECC,ECK_HighVoltageCap.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 180PF 2KV SL/GP RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL/GP
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 180 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 180PF 2KV SL/GP RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL/GP, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 180 pF.