ECE-A0GKA101I
ECE-A0GKA101I Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0020+ECEA0GKA101I+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 4VDC 100uF SU SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A0GKA101I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0GKA101I ECE-A0GKA101I Виробник : Panasonic ABA0000C1050-947578.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 4VDC 100uF SU SU BI-POL