Продукція > PANASONIC > ECE-A0GKA221I
ECE-A0GKA221I
ECE-A0GKA221I Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0020+ECEA0GKA221I+7+WW
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 4VDC 220uF SU SU BI-POL
на замовлення 3711 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A0GKA221I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0GKA221I ECE-A0GKA221I Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0020+ECEA0GKA221I+7+WW Description: CAP ALUM 220UF 20% 4V RADIAL