Продукція > PANASONIC > ECE-A0GKA471Q
ECE-A0GKA471Q
ECE-A0GKA471Q Panasonic
ECEA0GKA471Q
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 4VDC 470uF SU SU BI-POL
на замовлення 7531 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ Low Frequency: 140 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 238 mA @ 10 kHz.
Інші пропозиції ECE-A0GKA471Q
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0GKA471Q ECE-A0GKA471Q Виробник : Panasonic Electronic Components ECEA0GKA471Q Description: CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ Low Frequency: 140 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 238 mA @ 10 kHz