ECE-A0GKS101B
ECE-A0GKS101B Panasonic Electronic Components
ECEA0GKS101B
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ Low Frequency: 61 mA @ 120 Hz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ Low Frequency: 61 mA @ 120 Hz.
Інші пропозиції ECE-A0GKS101B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0GKS101B ECE-A0GKS101B Виробник : Panasonic ECEA0GKS101B Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 4VDC 100uF