Продукція > PANASONIC > ECE-A0GKS330B
ECE-A0GKS330B
ECE-A0GKS330B Panasonic
ECEA0GKS330B
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 4VDC 33uF POLARIZED
на замовлення 7774 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ Low Frequency: 26 mA @ 120 Hz.
Інші пропозиції ECE-A0GKS330B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0GKS330B ECE-A0GKS330B Виробник : Panasonic Electronic Components ECEA0GKS330B Description: CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ Low Frequency: 26 mA @ 120 Hz