ECE-A0JKA220B
ECE-A0JKA220B Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ High Frequency: 49.3 mA @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ High Frequency: 49.3 mA @ 10 kHz.
Інші пропозиції ECE-A0JKA220B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0JKA220B ECE-A0JKA220B Виробник : Panasonic ABA0000C1050-947578.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 6.3VDC 22uF SU SU BI-POL