ECE-A0JKA330I Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3VDC 33uF SU SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A0JKA330I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0JKA330I ECE-A0JKA330I Виробник : Panasonic ABA0000C1050-947578.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3VDC 33uF SU SU BI-POL