ECE-A0JKA331I
ECE-A0JKA331I Panasonic Electronic Components
ECEA0JKA331I
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 221 mA @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 221 mA @ 10 kHz.
Інші пропозиції ECE-A0JKA331I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0JKA331I ECE-A0JKA331I Виробник : Panasonic ECEA0JKA331I Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 6.3VDC 330uF SU SU BI-POL