ECE-A0JKS220I
ECE-A0JKS220I Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0015+ECEA0JKS220I+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 6.3VDC 22uF SU SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A0JKS220I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0JKS220I ECE-A0JKS220I Виробник : Panasonic ABA0000C1059-947582.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 6.3VDC 22uF SU SU BI-POL