ECE-A0JN101UB
ECE-A0JN101UB Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3VDC 100uF SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A0JN101UB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0JN101UB ECE-A0JN101UB Виробник : Panasonic ABA0000C1053-947510.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3VDC 100uF SU BI-POL