Продукція > PANASONIC > ECE-A0JN102UB
ECE-A0JN102UB
ECE-A0JN102UB Panasonic
ECEA0JN102UB
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 6.3VDC 1000uF SU BI-POL
на замовлення 1397 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A0JN102UB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0JN102UB ECE-A0JN102UB Виробник : Panasonic Electronic Components ECEA0JN102UB Description: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL