ECE-A0JN221UB Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3VDC 220uF SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A0JN221UB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0JN221UB ECE-A0JN221UB Виробник : Panasonic ABA0000C1053-947510.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3VDC 220uF SU BI-POL