ECE-A0JN222UB
ECE-A0JN222UB Panasonic Electronic Components
ECEA0JN222UB
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 6.3VDC 2200uF SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A0JN222UB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0JN222UB ECE-A0JN222UB Виробник : Panasonic ABA0000C1053-947519.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 6.3VDC 2200uF SU BI-POL