ECE-A0JN330U
ECE-A0JN330U Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ High Frequency: 136 mA @ 10 kHz
на замовлення 5781 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ High Frequency: 136 mA @ 10 kHz.
Інші пропозиції ECE-A0JN330U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0JN330U Виробник : Panasonic
ECE-A0JN330U ECE-A0JN330U Виробник : Panasonic Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 33UF 6.3V SU BI-POLAR