Продукція > PANASONIC > ECE-A0JN331UB
ECE-A0JN331UB
ECE-A0JN331UB Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0097+ECEA0JN331UB+7+WW
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 6.3VDC 330uF SU BI-POL
на замовлення 2290 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A0JN331UB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0JN331UB ECE-A0JN331UB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0097+ECEA0JN331UB+7+WW Description: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL