Продукція > PANASONIC > ECE-A0JN470UB
ECE-A0JN470UB
ECE-A0JN470UB Panasonic
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 6.3VDC 47uF SU BI-POL
на замовлення 4933 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A0JN470UB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0JN470UB Виробник : Panasonic Electronic Components Description: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL