Продукція > PANASONIC > ECE-A0JN471XB
ECE-A0JN471XB
ECE-A0JN471XB Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0097+ECEA0JN471XB+7+WW
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 6.3VDC 470uf SU BI-POL
на замовлення 987 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A0JN471XB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0JN471XB ECE-A0JN471XB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0097+ECEA0JN471XB+7+WW Description: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL