Продукція > PANASONIC > ECE-A1AKA221I
ECE-A1AKA221I
ECE-A1AKA221I Panasonic
ECEA1AKA221I
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VDC 220uF SU SU BI-POL
на замовлення 1843 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 120 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 204 mA @ 10 kHz.
Інші пропозиції ECE-A1AKA221I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1AKA221I ECE-A1AKA221I Виробник : Panasonic Electronic Components ECEA1AKA221I Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 120 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 204 mA @ 10 kHz
товару немає в наявності
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 10VDC; Ø8x7mm; Pitch: 2.5mm
Operating temperature: -40...85°C
Terminal pitch: 2.5mm
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x7mm
Height: 7mm
Operating current: 0.12A
Operating voltage: 10V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 1000h
Type of capacitor: electrolytic
Manufacturer series: KA
Mounting: THT
Capacitance: 220µF