ECE-A1AKA330I
ECE-A1AKA330I Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0020+ECEA1AKA330I+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 10VDC 33uF SU SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A1AKA330I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1AKA330I ECE-A1AKA330I Виробник : Panasonic ABA0000C1050-947578.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 10VDC 33uF SU SU BI-POL