ECE-A1AKA470B
ECE-A1AKA470B Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ High Frequency: 110.5 mA @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ High Frequency: 110.5 mA @ 10 kHz.
Інші пропозиції ECE-A1AKA470B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1AKA470B ECE-A1AKA470B Виробник : Panasonic ABA0000C1050-947578.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VDC 47uF SU SU BI-POL