Продукція > PANASONIC > ECE-A1AKS220B
ECE-A1AKS220B
ECE-A1AKS220B Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0015+ECEA1AKS220B+7+WW
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VDC 22uF POLARIZED
на замовлення 6696 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A1AKS220B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1AKS220B ECE-A1AKS220B Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0015+ECEA1AKS220B+7+WW Description: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL