ECE-A1AKS220I
ECE-A1AKS220I Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0015+ECEA1AKS220I+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VDC 22uF SU SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A1AKS220I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1AKS220I ECE-A1AKS220I Виробник : Panasonic ABA0000C1059-947582.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VDC 22uF SU SU BI-POL