ECE-A1AKS330I
ECE-A1AKS330I Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0015+ECEA1AKS330I+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VDC 33uF POLARIZED.
Інші пропозиції ECE-A1AKS330I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1AKS330I ECE-A1AKS330I Виробник : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0015+ECEA1AKS330I+7+WW Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VDC 33uF POLARIZED