Продукція > PANASONIC > ECE-A1AN102XB
ECE-A1AN102XB
ECE-A1AN102XB Panasonic
ABA0000C1053-947510.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VDC 1000uf SU BI-POL
на замовлення 759 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A1AN102XB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1AN102XB ECE-A1AN102XB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0097+ECEA1AN102XB+7+WW Description: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL