ECE-A1AN220UB Panasonic Electronic Components
ECE-A1zzzU.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 10VDC 22uF SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A1AN220UB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1AN220UB ECE-A1AN220UB Виробник : Panasonic ABA0000C1050-951367.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 10VDC 22uF SU BI-POL