Продукція > PANASONIC > ECE-A1AN222U
ECE-A1AN222U
ECE-A1AN222U Panasonic
ABA0000C1050-951367.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 2200UF 10V SU BI-POLAR
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 690 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.173 A @ 10 kHz.
Інші пропозиції ECE-A1AN222U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1AN222U Виробник : Panasonic ECEA1AN222U
на замовлення 100000 шт:
ECE-A1AN222U ECE-A1AN222U Виробник : Panasonic Electronic Components ECEA1AN222U Description: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 690 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.173 A @ 10 kHz