Продукція > PANASONIC > ECE-A1AN222UB
ECE-A1AN222UB
ECE-A1AN222UB Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0097+ECEA1AN222UB+7+WW
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VDC 2200uf SU BI-POL
на замовлення 603 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A1AN222UB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1AN222UB ECE-A1AN222UB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0097+ECEA1AN222UB+7+WW Description: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL