ECE-A1AN330UB Panasonic Electronic Components
ECE-A1zzzU.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VDC 33uF SU BI-POL.
Інші пропозиції ECE-A1AN330UB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1AN330UB ECE-A1AN330UB Виробник : Panasonic ABA0000C1053-947510.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VDC 33uF SU BI-POL